Jak wygląda dzień w naszym przedszkolu?

Nasze przedszkole funkcjonuje w godzinach 7:30-17. Każdy dzień jest wypełniony zajęciami, które sprawiają dzieciom uśmiech na twarzach, a dodatkowo uczą codziennie czegoś nowego, nie tylko z języka angielskiego.

Plan dnia Państwa pociech będzie wyglądał następująco:

7.30-8.00 Powitanie dzieci! Od samego rana układamy puzzle, rysujemy i robimy wiele ciekawych rzeczy. To nie jest wcale trudne, a każdemu pomaga dobrze rozpocząć dzień, nawet  najbardziej zaspanemu przedszkolakowi.

8.00-9.00 Zgodnie z potrzebą głodnych milusińskich

- śniadanie, które jest zawsze pyszne i pełne witamin!

9.00-11.00 Zabawy edukacyjne. Panie potrafią świetnie się bawić, a przy tym sporo nauczyć.

11.00-12.00 Trochę ruchu! W ogródku dzieci mają pełną swobodę, z której mogą dowolnie korzystać.

12.00-13.00 Napełnianie brzuszków naszych podopiecznych. Obiad z dwóch dań, który każdemu dziecku doda energii.

13.00-14.00 Najciekawsze zajęcia dnia. Zumba, rytmika, zajęcia artystyczne, piłka z drużyną kangura, terapia muzyczna. A po wszystkim…

14.00-14.30 …dla każdego coś smacznego! Podwieczorek dla dobrego samopoczucia maluchów.

14.30- 17.00 Ostatnie chwile na zabawę. To był wspaniały dzień dla dzieci. Do zobaczenia jutro!

Zachęcamy do kontaktu, jeżeli mają Państwo pytania odnośnie któregoś z punktów. Z chęcią rozwiejemy wszelkie wątpliwości, aby mieli Państwo pewność, że powierzają dziecko w najlepsze ręce!