Rok przedszkolny ruszył już pełną parą

Rok przedszkolny ruszył już pełną parą, dzieciaczki czują się u nas niemalże jak u siebie w domu, a więc nadszedł czas na uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, a w zasadzie przyjęcie do zacnego grona grup przedszkolnych ‚Little Ponies’ (Maluszki) oraz Seahorses (Starszaki). Spotkanie, które miało charakter radosnej i twórczej integracji Rodziców, Dzieci i Nauczycieli odbyło się 26 Października.

Dzieci wraz z Rodzicami miały do wykonania szereg zadań, które pozwoliły im popisać się kreatywnością, zdolnościami manualnymi, tanecznymi i wokalnymi oraz, przede wszystkim, dać upust swojej radosnej spontaniczności. Wspólnie wymyślaliśmy i przedstawialiśmy tańce, tworzyliśmy artystyczny portret naszych grup, śpiewaliśmy nasze ‚przeboje wszechczasów’ no i bawiliśmy się przy tym świetnie :-)

Po zakończeniu drużynowych zmagań szacowne grono Rodziców jednogłośnie orzekło, iż Szkraby godne są noszenia zaszczytnego tytułu Little Ponies i Seahorses, po czym nastąpiło uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, w czasie którego dzieci otrzymały specjalne certyfikaty. Na zakończenie wszyscy mogli rozkoszować się pysznym poczęstunkiem oraz chwilą zabawy przy muzyce.

Szczególne podziękowania kierujemy do Mam które uświetniły naszą małą uroczystość przepysznymi wypiekami. Yummy!!!