Pumpkin Festival

Dnia 16 listopada 2011 po raz pierwszy w historii naszego przedszkola odbyło się Święto Dyni, czyli Pumpkin Festival. Nic bardziej nie kojarzy się z piękną, słoneczną jesienią i obfitością jej darów niż okrągła, dorodna dynia, wesoła i pomarańczowa, nie wspominając już o jej walorach smakowych (yummy!). A propos pomarańczowego, to właśnie on dominował w strojach uczestników naszej zabawy, włącznie z Paniami!

Punktualnie o 10.00 ruszył ze stacji 'przedszkole' do stacji 'Pumpkin Town' wesoły, zakręcony pociąg. Po drodze pasażerowie odważnie pokonali szereg przeszkód- przejście przez obręcz, przeskok przez drążek i slalom gigant! Następnie uczestniczyliśmy w wielkim grupowym przeciąganiu liny, z wynikiem jednoznacznie remisowym (nie bez znaczenia był udział Pani Dyrektor po stronie Little Ponies - dziękujemy! ^_^ ) Próbowaliśmy również swoich sił w zdobywaniu cukierkowych balonów, balonowej siatkówce oraz niezwykle emocjonującej konkurencji skoków w workach!

A na zakończenie oczywiście pyszny poczęstunek!

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor i wszystkim Paniom za organizację i świetną zabawę, Rodzicom za piękne stroje oraz pomarańczowe i kolorowe przekąski, a przede wszystkim Dzieciom za radony, żywiołowy udział w Święcie Dyni!!

KLIKNIJ aby obejrzeć galerię zdjęć