PRZYJĘCIE URODZINOWE 10 lat

Dnia 12 Września, w środę, pomimo straszących nas od rana burzowych chmur i mżawki, w gorącej atmosferze odbyło się PRZYJĘCIE URODZINOWE z okazji DZIESIĘCIOLECIA NASZEGO PRZEDSZKOLA! Goście przybyli licznie, a wśród ich grona mogliśmy gościć Rodziców, wychowanków, a także naszych drogich absolwentów (kiedy oni tak wyrośli???) Zaskoczyła nas ilość przyniesionych pyszności, pod którymi dosłownie uginały się stoły i które w szybkim tempie niknęły w brzuszkach małych (i nie tylko) łasuchów. DZIĘKUJEMY!!!

Zespół prowadzący z 'Alice Swim' stanął na wysokości zadania, zapraszając gości, tych dużych i małych, do udziału w licznych zabawach i konkursach z nagrodami. Było przy tym mnóstwo wygłupów i spora porcja śmiechu.

Odśpiewano uroczyste 'Sto Lat', a Pani Dyrektor ukroiła pierwszy kawałek urodzinowego tortu. Jednym słowem- było radośnie, pysznie i miło, a nawet aura zdawała się nam sprzyjać nie uroniwszy ani kropli deszczu.

KLIKNIJ ABY OBEJRZEĆ GALERIĘ ZDJĘĆ 

Do zobaczenia na kolejnym Jubileuszu!