It's Time For Christmas Show 2012!!!

Już czas. Światła przygasają, Rozlegają się pierwsze dźwięki nastrojowej muzyki.

Wszyscy w napięciu wypatrują gwiazd tego wieczoru- ważniejszych od wszystkich sław tego swiata razem wziętych- naszych kochanych dzieciaków!

I oto są! Elfiki w czerwonych czapkach, aniołki, zwierzaki, Mikołaj. Błyskają flesze. Zaczyna się przedstawienie.

Dzieci stają na wysokości zadania- wszyscy trzymają się dzielnie, nawet ci najmłodsi! Maluszki tańczą i śpiewają (dla wielu z nich to pierwszy publiczny występ!), a Starszaki popisują się swoimi umiejętnościami wokalnymi i recytatorskimi. Dają z siebie wszystko na swój piękny, dziecięcy, uroczy sposób. Niejednej Mamie i Tatusiowi zakręcila się w oku łezka wzruszenia. I dumy. 'To mój synek'. 'To moja córcia'...

Na koniec wspólna kolęda. I ukłon.

Dziękujemy! Brawo, brawo!

Korzstając z okazji chciałabym podziękować wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, przygotowanie dzieci razem z nami do występu, przepiękne stroje, pyszne wypieki, profesjonalne zdjęcia a także za specjalną niespodziankę dla naszego przedszkola- śliczny kolorowy teatrzyk!

No a przede wszystkim za to że zawsze możemy na Was liczyć.

KLIKNIJ aby obejrzeć galerię zdjęć

DZIĘKUJEMY!