Dzień Mamy i Taty 2012

Dnia 13 czerwca 2012 r., kiedy to wszystkich zdążył ogarnąć zapał Euro kibica, w naszym przedszkolu miało miejsce wydarzenie nie mniejszej rangi- DZIEŃ MAMY I TATY połączony z uroczystością UKOŃCZENIA EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ przez naszych zerówkowiczów.

***

Przygotowania do uroczystości trwały miesiąc, dzieci poświęciły dużo czasu i wysiłku aby opanować role, układy choreograficzne i tańce, Rodzice przygotowali przepiękne stroje (Dziękujemy!) a kadra nauczycielska wykorzystała swoje talenty reżyserskie i scenograficzne ;-)

A efekt? Myślę że dobrze iż z wrodzonej skromności nie rozwinęliśmy kampanii reklamowej na pełną skalę, gdyż organizatorzy meczy na bursztynowym stadionie musieliby się zmierzyć z nie lada konkurencją.

***

BRAWO DZIECIAKI!!!!!!!

***

KLIKNIJ aby obejrzeć galerię zdjęć

Aby podziękować dzieciom za wspaniały występ dnia 21 czerwca w przedszkolnym ogrodzie odbył się radosny festyn! Co się tam działo? o tym najlepiej opowiedzą dzieciaki oraz zdjęcia ;-)

Kliknij aby obejrzeć galerię zdjęć