English is fun!

W naszym przedszkolu wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Dzieci chłoną wiedzę, jak gąbka, również tę związaną z językami obcymi. Nasza kadra to wykwalifikowani specjaliści w dziedzinie pedagogiki, którzy mają styczność z językiem angielskim na co dzień. W ramach zajęć tworzymy wiele zadań, które rozwijają w dziecku wielojęzyczne myślenie i swobodne wyrażanie się

Dowiedziono, że uczenie się drugiego i kolejnego języka nie obciąża umysłu dziecka, ale podnosi jego poziom intelektualny i stymuluje rozwój ogólny. Dzieci poznają nowy język w sposób aktywny, niepostrzeżenie i bez przymusu uczą się w chwilach inspiracji i zaciekawienia , warunkiem tego jednak jest stworzenie przez nauczyciela bezpiecznej, życzliwej atmosfery podczas lekcji.

Jeżeli zależy Państwu na tym, aby dziecko z łatwością wyrażało się w języku angielskim, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Z doświadczenia wiemy, że dzieci spędzając całe dnie na rozmowach w języku obcym - bardzo dobrze radzą sobie w porozumiewaniu się nim przez całą resztę życia. Aktualnie, znajomość języka obcego, szczególnie zaś angielskiego, jest jedną z najważniejszych umiejętności, jakie może posiąść młody człowiek.

Dbając o przyszłość Państwa dzieci, kierujemy się zasadą - english is fun!

Codziennie splatamy zabawę z nauką, rozwijając maluszki od najmłodszych lat.